Mišių patarnautojai

Kviečiame jaunuolius ruoštis ministranto (lot. minister – patarnautojas) tarnystei kiekvieną šeštadienį 17 val., prieš šv. Mišias.

Pats jausmas, jog esi Dievo akivaizdoje prie altoriaus Mišių metu siunčia malonius virpesius į širdį, nes supranti, kad būtent tu prisidedi prie Jėzaus skleidimo ir atėjimo į mano ir kitų širdis. Labai malonus ir vidinį tvirtumą suteikiantis jausmas yra, kai per didžiąsias šventes eini išvien su kunigais. (Laurynas)

Būdamas ministrantu, galiu tarnauti Bažnyčiai, o tarnaudamas galiu artėti prie Dievo! (Ernestas)

CARITAS

Caritas - tai tarptautinė katalikiška organizacija, visame pasaulyje vykdanti humanitarinę veiklą ir padedanti vargstantiems.

LEKTORIAI

"Dievo žodis yra skydas juo pasitikintiems" (Pat 30,  5). Dievo Žodžio skelbimas - pagrindinė Bažnyčios tarnystė.

Puošiame Viešpaties altorių Bažnyčios iškilmėms ir šventėms. Garbiname Dievą Jo sukurtų gėlių ir augalų grožiu, dėkodami Kūrėjui už dovaną pastebėti ir komponuoti.