Naujienos

Kviečiame puošti Viešpaties altorių

2021-09-28

Kviečiame kartu puošti mūsų bažnytėlę Marijos Rožinio Karalienės atlaidams. Tiks įvairiausios rudenėjančių gėlynų gėlės, o ypač reikėtų nasturtų.

Skambinkite Virginijai, tel. 8 647 06 293. Darbuosimės spalio 2 d. (šeštadienį) po vakarinių šv. Mišių.

Kaip priešintis piktajam

Neramiame šiandienos pasaulyje daugybė žmonių gana keistai suvokia, kas yra šeima, lytiškumas, politika, pinigai ir pan. Visa tai kyla iš iškreipto ir apversto tikrovės vaizdo. Ne taip seniai tarsi buvo lengviau sutarti, kas yra gera, o kas – bloga. Tačiau šiais...

Skaityti toliau

Žolinė

Rugpjūčio 15 d. (pirmadienį) - Žolinė, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų diena.  Eucharistiją švęsime 10.00 val. (šventinami žolynai). Pivašiūnuose - didieji atlaidai.

Skaityti toliau

Ko nebematė šventasis Ignacas

Pirmosiomis dvasinio prabudimo dienomis šv. Ignacas savo tikėjimą suvokė tik kaip lojalumo perkėlimą. Buvęs kareivis, prisiekęs ištikimybę karaliui, Ignacas tapo mokiniu, prisiekusiu ištikimybę Kristui. Tačiau, kai Ignacas leido Dievui veikti savo gyvenime, pasikeitė...

Skaityti toliau

Vievio parapijos bendruomenės dienos

Rugpjūčio 5-7 d. Vievio parapijos bendruomenės savaitgalis “Kur jūsų lobis, ten ir jūsų širdis” (Lk 12, 34), Kazokiškės. REGISTRACIJA Rugpjūčio 5 d., penktadienis 18:30 Atvykimas, įsikūrimas 19:00 Vakarienė (suneštinės vaišės) 20:00 Įvadas, bendruomeniškumo žaidimai...

Skaityti toliau

Jaunimo vasaros stovykla “Pažink save”

Rugpjūčio 2-4 d. Kazokiškėse vyks jaunimo stovykla "Pažink save". Dalyvių amžius: 14-19 metų. Kartu kursime, mokysimės, linksminsimės, melsimės... Dalyvio auka - 25 Eur. Negalintys paskirti visos sumos - praneškite. REGISTRACIJA

Skaityti toliau

Kviečiame puošti Viešpaties altorių

Kviečiame prisidėti darbu ir gėlynų bei pievų gėrybėmis puošiant mūsų bažnytėlę tituliniams šv. Onos atlaidams. Ypač reikėtų jau tradicinėmis tapusių laukinių morkų žiedų, vynuogių kekių su šakelėmis ir klevų "nosyčių". Paruošiamiesiems darbams praverstų kelios...

Skaityti toliau

Dėl VPB vasaros savaitgalio

Liepos 21 d. (ketvirtadienį) 19.00 val. kviečiame į organizacinį susitikimą (parapijos namuose), kuriame aptarsime ir toliau planuosime bendruomenės vasaros savaitgalį.

Skaityti toliau

Tituliniai šv. Onos atlaidai

Liepos 24 d. (sekmadienį) 11 val. švęsime titulinius šv. Onos atlaidus. Iškilmių liturgijai vadovaus svečias kunigas Saulius Bužauskas, "Marijos Radijas" programų direktorius.

Skaityti toliau

Kviečiame puošti Viešpaties altorių

Kviečiame pasidalinti darbu ir gėlynų gėrybėmis puošiant mūsų bažnytėlę šv. Petro ir Povilo atlaidams. Renkamės birželio 25 d. (šeštadienį) po vakarinių šv. Mišių. Virginija V., tel. 8 647 06 293.

Skaityti toliau

Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus atlaidai

Birželio 26 d. (sekmadienį) Eucharistiją švęsime 11.00 val., minėdami šv. apaštalų Petro ir Pauliaus mokinystę. Šv. Mišios prasidės Eucharistine procesija. Po šv. Mišių kviečiame šventinei Agapei bažnyčios šventoriuje. Atsineškite šiek tiek vaišių bendram...

Skaityti toliau

VPB žygis baidarėmis

Liepos 16-17 dienomis kviečiame plaukti baidarėmis Verknės upe. 10.00 val. išvtykstam į kaimo turizmo sodybą (Verknės g. 29, Pikelionių k., Stakliškių sen., Prienų r.). Atvykę įsikursime ir išplauksime... Grįžę į sodybą vaišinsimės, žaisime, melsimės ir visaip...

Skaityti toliau

Švenčiausiojo Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmė

Birželio 19 d. (sekmadienį) - Švenčiausiojo Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmė, Devintinės. Šv. Mišios tik 11.00 val. Eucharistijoje garbinsime Jėzų Kristų; eisime Eucharistinę procesiją su Evangelijų skaitymais bažnyčios šventoriuje.

Skaityti toliau

“Nuolankumo taisyklės”

Prieš ketverius metus mūsų bendruomenės svetainėje pasirodė šmaikščiai išmintingos benediktinų vienuolio iš Sent Luiso, brolio Augustino Vetos "Nuolankumo taisyklės". Ir štai džiugi žinia: "Nuolankumo taisykles", knygutę, kuri tinka ir paaugliui, ir senjorui, dailiai...

Skaityti toliau

Dėl VPB vasaros renginių

Birželio 9 d. (ketvirtadienį) 19.00 val. kviečiame į organizacinį susitikimą (parapijos namuose), kuriame aptarsime ir toliau planuosime bendruomenės vasaros renginius. Norintys gauti prieigą / prisijungimą prie vasaros renginių plano, atsiųskite savo...

Skaityti toliau

Sekminės ir Tėvo diena Vievyje bei Kazokiškėse

Birželio 5 d. (sekmadienį) 10.00 val. Vievyje švęsime Sekmines – Šventosios Dvasios atsiuntimo ir Bažnyčios įsteigimo įvykį.  Kartu, pirmąjį birželio sekmadienį, minėsime Tėvo dieną. Melsime Dievo palaimos mūsų tėvams. Po Mišių prisiminsime mirusius...

Skaityti toliau

dvasiniai skaitymai

Adventas

Advento kelias

Kalėdų laikas

Eilinis laikas

Gavėnia

Velykos

Ignaciškasis dvasingumas

Knygos

Bendruomenės liudijimai