Bendruomenės savaitgalis

Liepos 30 d. – rugpjūčio 1 d., Kazokiškėse.

PROGRAMA

Registracija iki liepos 28 d. užpildžius anketą arba pas Karoliną Uscilaitę, tel. 8 684 47 389‬.‬

Už savaitgalį prašome 10-15 Eur aukos (maitinimas ir kt. priemonės) suaugusiam, vaikams iki 12 m. – 5 Eur. Jeigu dalyvausite atskiroje programos dalyje, džiaugsimės, jei prisidėsite savanoriška auka.

Pildydami anketą, atskirai registruokite sutuoktinio ar vaikų duomenis ir įrašykite bent vieną kontaktinį tel. Nr. Jei aplinkybėms susiklosčius dalyvauti negalėsite, būtinai kuo skubiau praneškite Karolinai U.