Bendruomenės liudijimai

Bendruomenės savaitgalio atgarsiai

Adoracijoje baigiantis Vievio parapijos bendruomenės savaitgaliui, atėjo įkvėpimas ir susidėliojo, kas man yra Vievio parapijos bendruomenė: tai Brigitos giedama giesmė “Tavyje, Tavyje, mano siela rami”, Lauryno homilija, Giedrės mokymas, Neringos košė, Romo malda, vyrų juokas ir pokalbiai, moterų bendrystė ir šiluma, vaikų vandens mūšiai, bendras pietų stalas, kad galiu ramiai mokytis ir adoruoti, nes Izabelė saugiai ir smagiai leidžia laiką su kitais vaikais ir Guste, Kamile. Tai laikas kartu mokytis, prigulti ant pievelės pavargus, dalintis įkvėpimais, kūryba, tikėjimu, gyvenimu. Tai bendrystė, malda ratu sustojus, susikabinimas rankomis. Ir, svarbiausia, tai mūsų klebonas, kuriantis savo avelėms vietą ganytis, ir Povilas, vis besirūpinantis, kad ši kaimenė valgytų Gyvąją Duoną ir ja dalytųsi su kitais. Šlovė, gyrius, garbė ir padėka Viešpačiui!

Vaiva S., 2021

Garbė Jėzui Kristui,

Tik labai gerų žmonių padrąsinta ryžausi dalyvauti bendruomenės savaitgalyje. Buvo nedrąsu, juk niekad neteko dalyvauti ir nežinojau ar pritapsiu, bet Viešpats turėjo savo planą. Netikėtai pasikeitė darbo grafikas (turėjau dirbti tomis dienomis), vyras be jokių klausimų sutiko dalyvauti, o po maldos grupės susitikimo neliko jokių abejonių.

Prabuvom visą savaitgalį, o norėjosi dar. Žmonių paprastumas, draugiškumas, šilti apkabinimai, mokėjimas prieiti, pakalbinti, išklausyti, kartu nuoširdžiai pasijuokti, vaikų džiaugsmas – mane sužavėjo.

Naujos pažintys su žmonėmis, kurių širdys pilnos Dievo meilės, tiek mane, tiek mano vyrą jau patį pirmą vakarą atpalaidavo, atnešė ramybę. Nuostabioji, ramioji Danguolė pradžioje sužavėjo tiek pokalbiu, tiek savo ramybe, o vėliau palaikė šypsena bei drąsinančiu žvilgsniu. 

Puikus oras ir pasisedėjimas prie laužo su arbata bei dainomis, vyrų balsai bei nuoširdus juokas.

Savo vyrą pamačiau visai kitomis akimis, kaip puikų, išmintingą žmogų. Esu jam labai dėkinga už palaikymą. Mano vaikai buvo laimingi ir linksmi. Tikra Dievo palaima..

Pastebėjau, jog viskas, ką siūlo parapijos bendruomenė, pradedant Alfa kursu, vaikų seminarais, įvairiais kursais suagusiems – labai kokybiška bei naudinga. Per ilgą karantiną neturėjus rimtesnių mokymų, jaučiau žinių bei gyvo kalbėjimo alkį, tad savaitgalį vykusius mokymus išklausiau su malonumu. 

Namo išsivežiau šilumą, ramybę, puikią nuotaiką, gerus prisiminimus.

Esu dėkinga visiems ir kiekvienam atskirai. Įdėta daug darbo ir meilės, šilumos ir gėrio. Dėkoju, Viešpatie, už sutiktus žmones, už kunigą Povilą, už seminaristą Edvardą (už nuostabų balsą ir kantičkas), už praleistą laiką, kuris atnešė ramybę.

Šlovė Tau, Viešpatie!

Liudmila V., 2021

Po šlovinimo pagaliau nutūpusi ant žemės, dėkoju Dievui už nuostabų savaitgalį, už kiekvienam padovanotas vis kitokias dovanas, dėkoju organizatoriams, kad niekuomet nepritrūktų jėgų ir motyvacijos: juk tokiuose susibūrimuose gyja tikrai ne vienas.

Dėkui visiems visiems už juoką, šypsenas, apsikabinimus, palaikymą, liudijimus, už galimybę stebėti ir mokytis džiaugtis gyvenimu ir tarnystėmis, dėkui už košes, žaidimus, vandens mūšius, vaikų bruzgesį ir džiaugsmą, už suaugusių laimingus krykštavimus, už gebėjimą taip žaisti tinklinį, kad atneši naudos ne tik savo, bet ir priešininkų komandai.

Kokia laimė ir smagumas viską stebėti ir raitytis iš juoko. Dėkui už kritimus, nes tokioj aplinkoj parkritus žmonės bėga tiesti rankos, o ne apsimeta, kad nieko nemato.

Dėkui už mokymus, už paskatinimą “lipti laipteliais” ir jais leistis, kad galėtume judėti savęs ir apstaus gyvenimo džiaugsmo link.

Dėkui už vyrų balsus, už dainas laužo šviesoje, jaukumo ir saugumo jausmą, dėkui šlovintojams ir kunigams: mes galbūt dažnai nueiname tylėdami, tačiau net neabejoju, kad kiekvieno širdis ir kiekvieną kartą išsiunčia padėkos maldą į dangų. Dėkui už labai gražiai skambėjusią psalmę.

Dėkui visiems už buvimą :)

Viešpatie, dėkoju už išbandymus ir malones.
Viešpatie,
pašlovink,
pašventink
ir amžiams padaryk mus viena!

Asta M., 2021

Bendruomenės susikaupimo savaitgalis

Šiose rekolekcijose buvau apkabinta begaliniu Viešpaties gailestingumu. Jutau Jo gerumą, Jo palaikymą, Jo globą. Ypač įsiminė adoracija, šlovinimo giesmės. Nuostabios rekolekcijos su labai šaunia bendruomene. Vaida S., 2022 Garbė Jėzui Kristui! Šitas šeštadienis...

Skaityti toliau

Danutės liudijimas

Dukra pradėjo ruoštis Pirmajai Šventajai Komunijai, tad man reikėjo lankyti katechezes. Ten buvo viskas gerai ir įdomu: nors visada buvau tikinti, vis tiek atradau labai daug vertingų dalykų. Pavyzdžiui, vieno liudijimu metu išgirdau: "Man Jėzus pasakė..." Tada...

Skaityti toliau

Astos piligrimystė

Niekada netikėjau savo galimybėmis keliauti - pėsčiomis. Viršsvoris, nežinojimas, ar sugebėsiu (kaip visada) ir pūslėtos kojos - vis atbaidydavo nuo "PABANDYK". Pirmą kartą išdrįsau eiti Sekminių žygį norėdama padėkoti Dievui - tik dėl didelio poreikio padėkoti...

Skaityti toliau

dvasiniai skaitymai

Adventas

Advento kelias

Kalėdų laikas

Eilinis laikas

Gavėnia

Velykos

Ignaciškasis dvasingumas

Knygos

Bendruomenės liudijimai