Bendruomenės rekolekcijos

Sausio 28-29 d. Trinapolio rekolekcijų namuose vyks Vievio parapijos bendruomenės rekolekcijos. Yra galimybė norintiems rekolekcijas pratęsti (iki sausio 30 d.), skiriant daugiau laiko maldai ir mąstymui.

Gavome pranešimą dėl padidėjusių kainų už nakvynės ir maitinimo paslaugas rekolekcijų namuose. Už maitinimą ir vieną nakvynę prašoma 30 Eur, už dvi nakvynes ir maitinimą – 60 Eur. Pridėjus kitas išlaidas – atlygį lektoriams, užtarėjų maldos grupei ir kt., vienam žmogui dvi dienos kainuotų apie 37 Eur, trys dienos – apie 67 Eur.

Iš 2021 m. turime 689 Eur ir dar sutaupytus kelis šimtus eurų iš bendruomenės renginių, tačiau ši suma akivaizdžiai negali padengti visų numatomų išlaidų. Paramos ieškosime ir toliau, tačiau tikimės visų supratimo.

Už dvi rekolekcijų dienas prašome 25 Eur.

Už tris dienas 45 Eur.

Negalintiems paskirti prašomos sumos suteiksime ir didesnę finansinę paramą, tik iš anksto praneškite pildydami registracijos formą arba asmenine žinute kunigui Povilui. Registracijos anketą užpildykite iki sausio 23 d. Dalyvių skaičius ribotas.

Jei aplinkybėms susiklosčius dalyvauti negalėsite, būtinai kuo skubiau praneškite kunigui Povilui.

PROGRAMA

Registracija baigta! (2022-01-23)

Esu VPB

Naujienos

Kviečiame puošti Viešpaties altorių

Kviečiame pasidalinti darbu ir gėlynų gėrybėmis puošiant mūsų bažnytėlę šv. Petro ir Povilo atlaidams. Renkamės birželio 25 d. (šeštadienį) po vakarinių šv. Mišių. Virginija V., tel. 8 647 06 293.

Skaityti toliau

Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus atlaidai

Birželio 26 d. (sekmadienį) Eucharistiją švęsime 11.00 val., minėdami šv. apaštalų Petro ir Pauliaus mokinystę. Šv. Mišios prasidės Eucharistine procesija. Po šv. Mišių kviečiame šventinei Agapei bažnyčios šventoriuje. Atsineškite šiek tiek vaišių bendram...

Skaityti toliau

VPB žygis baidarėmis

Liepos 16-17 dienomis kviečiame plaukti baidarėmis Verknės upe. 10.00 val. išvtykstam į kaimo turizmo sodybą (Verknės g. 29, Pikelionių k., Stakliškių sen., Prienų r.). Atvykę įsikursime ir išplauksime... Grįžę į sodybą vaišinsimės, žaisime, melsimės ir visaip...

Skaityti toliau

Švenčiausiojo Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmė

Birželio 19 d. (sekmadienį) - Švenčiausiojo Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmė, Devintinės. Šv. Mišios tik 11.00 val. Eucharistijoje garbinsime Jėzų Kristų; eisime Eucharistinę procesiją su Evangelijų skaitymais bažnyčios šventoriuje.

Skaityti toliau

“Nuolankumo taisyklės”

Prieš ketverius metus mūsų bendruomenės svetainėje pasirodė šmaikščiai išmintingos benediktinų vienuolio iš Sent Luiso, brolio Augustino Vetos "Nuolankumo taisyklės". Ir štai džiugi žinia: "Nuolankumo taisykles", knygutę, kuri tinka ir paaugliui, ir senjorui, dailiai...

Skaityti toliau

Dėl VPB vasaros renginių

Birželio 9 d. (ketvirtadienį) 19.00 val. kviečiame į organizacinį susitikimą (parapijos namuose), kuriame aptarsime ir toliau planuosime bendruomenės vasaros renginius. Norintys gauti prieigą / prisijungimą prie vasaros renginių plano, atsiųskite savo...

Skaityti toliau